Adidas Özel Kampanya

Adidas markası, asıl işi kunduracılık olan Adolf Dassler tarafından 1920 yılında kuruldu. Dassler, ilk jimnastik ayakkabıları daha sonra da kardeşi Rudolph’la beraber yarışlarda kullanılabilmesi için ilk çivili ayakkabılarında mucidi olmuşlardır. Ürettikleri çivili ayakkabılar ile birçok olimpiyatta sponsorluk yapmış ve adından sıkça söz ettirmeye başlamıştır.

Ünlü spor markası Adidas o yıllardan bu yıllara kendini geliştirmiş ve ayakkabıları dışında ürettikleri spor malzemeleri ve Adidas saat modelleri ile artık her kuşağın gözde spor markası haline gelmiştir. Gelişen teknolojinin avantajlarından yararlanıp ürünlerini en kaliteli şekilde piyasaya sunan marka, ürettiği Adidas bayan saat modelleri ve Adidas erkek saat modelleri ile gençlerin her daim favorisi.

 

Adidas ADH2662

Adidas Bayan Kol Saati

Adidas saat modelleri dilediğiniz renk ve konsepte ki seçenekleri ile tercih yapmakta sizleri oldukça zorlayacak. Beyaz, siyah, metalik gri ve pastel tonlarının hakim olduğu Adidas saat koleksiyonu Saatci.com’a özel %37 indirimde! Üstelik havale ile yapacağınız ödemelerde +%3 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Sadece “1 hafta” sürecek Adidas kol saati kampanya her pazartesi güncellenmekte  ve farklı bir marka indirime girmektedir. Haftaya pazartesi indirim köşemizde hangi ünlü markanın olduğunu merak ediyor ve fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız bizi takip etmeye devam edin!

 

Adidas ADH2723

Adidas Erkek Kol Saati

Adidas ADH2760

Adidas Bayan Kol Saati