Tissot Bay ve Bayan Kol Saatleri İndirimde

İsviçre kökenli ünlü saat firması Tissot saat 1853 yılında İsviçre’de Charles Félicien Tissot tarafından kurulmuştur. Daha sonra oğlu Charles Émile Tissot,  Tissot saatlerin seri imalatının hayata geçirileceği atölyeyi kurmuştur. Tissot kullanıcılara yüksek kalite ve iyi hizmet sunmayı kendilerine görev edinmiş bir markadır. Eskiden saat gereksiniminden doğan ihtiyaçtan ötürü ürettikleri ilk köstekli saatlerden sonra günümüzde oldukça teknolojik ve özgün tarza sahip saatler ile herkesin sevgisini kazandı. Her sezon müşterilerine sunduğu kalite ve şıklığı bu sezon da ürettiği Tissot bayan saat modelleri ve Tissot erkek saat modelleri ile takipçilerine değişmeyen bir geleneğin anısı olarak sunmaya devam ediyor.

Bir erkeğin veya bir bayanın bir kol saatinde aradığı tüm özellikler Tissot saat modelleri koleksiyonunda en profesyonel şekilde ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Spor yaparken veya günlük aktivitelerimizde kullanacağımız kol saatlerinin her türlü koşula uygun ve uzun ömürlü olmasını isteriz. Tissot kol saatleri bir kol saatinde aradığınız özelliklerin hepsini bir arada sizlere sunuyor, üstelik Tissot güvencesi ile. Kusursuz ve çarpıcı saat modelleri ile yıllarca sorunsuz olarak kullanabileceğiniz bir aksesuar niteliğinde olan Tissot saatler en uygun saat fiyatları ile Saatci.com’da!

Tissot T044.430.21.041.00

Bayanlara özel üretilen kol saatleri ile onların zarafetine ve narin yapılarına uygun ince, küçük kadranlı değerli taşlarla süslenmiş ve zarif detaylara sahip Tissot Bayan Saat modelleri göz kamaştırıyor. Sizi cezbedecek kadar şık bir görünüme ve etkileyici özelliklere sahip bir Tissot’a sahip olmak artık çok kolay. Saatci.com’un %37 indirim fırsatı ile sizlere sunduğu bu fırsatı kaçırmayın!

Sadece “1 hafta” sürecek olan Tissot kol saati  kampanyası her pazartesi güncellenmekte  ve farklı bir marka indirime girmektedir. Haftaya pazartesi indirim köşemizde hangi ünlü markanın olacağını merak ediyor ve fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız bizi takip etmeye devam edin!

Tissot T007.309.11.113.00