Telefonla Saat Siparişi

Saatci.com, alışverişlerinizi hızlandırmak ve daha da kolaylaştırmak için yepyeni hizmetleri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Artık istediğiniz ürünü telefonla çok daha hızlı bir şekilde sipariş edebileceksiniz.

Tek yapmanız gereken “Telefonla Sipariş” numaramızı çevirip, müşteri hizmetleri temsilcimize istediğiniz saatin kodunu söylemek. Temsilcimiz sizin yerinize ürünü alışveriş sepetinize ekleyip satın alma işlemlerini adım adım gerçekleştirdikten sonra sizden teslimatın yapılmasını istediğiniz adresi ve fatura adresinizi belirtmenizi isteyecektir. Siparişinizin tutarını, kredi kartı, EFT/havale veya kapıda ödeme yöntemleri ile güvenli olarak ödeyebilirsiniz. Fakat telefon ile siparişlerinizde kredi kartına taksit imkanı sağlanamamaktadır. Çünkü, kart bilgilerinizi sadece bankanız görebilmektedir. Bizim bu bilgileri sözlü ve yazılı olarak müşterilerimizden almamız uygun değildir.

Saatci.com‘un  fırsatlarla dolu online alışveriş dünyasında, sizde kendinize en uygun saati seçebilir ve en pratik şekilde sahip olmanın tadını çıkarabilirsiniz. :)