Converse Özel Kampanya

Converse markasını hepimiz her renkte üretimi yapılan kauçuk ayakkabıları ile biliriz. Herkesin mutlaka bir converse ayakkabı tutkusu olmuştur. Özellikle gençlerin rahatlığından ve özgün tasarımından ötürü sıklıkla kullandığı Converse markasını ünlü iş adamı Marquis M. Converse, 1908 yıllarında Converse Kauçuk Ayakkabı Şirketini kurarak hayata geçirmiştir.

Converse, ileri zamanlarda ayakkabılarında tutturduğu başarıya Converse marka kol saatlerini de dahil etmiştir. Converse saat diğer saat markalarından farklı olarak sadece spor saat tasarımları ile göz önündedir. Analog ve dijital çalışma şekillerinden istediğinizi bulabileceğiniz Converse saat modelleri renkli kordon ve kasaları ile hem göz zevkinize hitap edecek hemde hafif yapısı ile bileğinizde hoş duracak. Converse bayan kol saatleri ve Converse erkek kol saatleri Saatci.com’a özel  %55+3 indirimde. Saatci.com‘da online sipariş verebileceğiniz gibi telefon ile de sipariş verebilir ücretsiz kargo/iade imkanı ile keyifli alışverişin tadını çıkartın.

Sadece “1 hafta” sürecek Converse kol saati kampanya her pazartesi güncellenmekte  ve farklı bir marka indirime girmektedir. Haftaya pazartesi indirim köşemizde hangi ünlü markanın olduğunu merak ediyor ve fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız bizi takip etmeye devam edin!