Ödeme Seçekleri

Saatci.com istediğiniz ürünü satın almanızı kolaylaştıran yeni ödeme seçenekleriyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmakta.

Kredi kartı kullanmayanların güvenle alışveriş yapabileceği ”Kapıda Ödeme” sistemi, siz değerli üyelerimize yepyeni hizmet olanağı sunuyor. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, evinizin rahatlığında alışverişinizi  yapabilir ve 2-4 iş günü içerisinde de ürününüzü teslim alabilirsiniz. Üstelik tüm alışverişlerinizde kargonuz ücretsiz!

Saatci.com’da ki alışverişini banka havalesi ile gerçekleştirmek isteyen üyelerimizde ödemesini Havale/EFT ” işlemi ile gerçekleştirebilir.

Saatci.com’dan yaptığınız alışverişlerde  ”Kredi Kartı” ile de ödeme yapabilirsiniz. Üstelik kargonuz geldiğinde ürünü görüp teslim alıp almama opsiyonuna da sahipsiniz. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Saatci.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Saatci.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Güvenilir ödeme seçenekleriyle alışveriş yapmanın keyfini yaşayın. Mutlu Alışverişler! :)