Quantum Pilot Saatleri

Quantum, erkeklere sunduğu şık ve göz alıcı koleksiyonlarına birbirinden özel tasarımlar eklemeye devam ediyor.

Gökyüzünü ikinci evi kabul edenler bilirler, oradaki en önemli gerçeklik; zamandır. Quantum Türk Hava Kuvvetleri için özel tasarlanan ve pilotlara ithaf edilen saatleriyle gökyüzünü bileklerinize taşıyor. 100. yıl için özel hazırlanan bu koleksiyonda 5 farklı model toplamda 27 versiyonuyla özel şekilde numaralandırılmış olarak bulunuyor.

       TAF 1911C modeli Türk Hava Kuvvetleri’nin kuruluşunun 100’üncü yıldönümünün anısına tasarlanmıştır. Tamamı dayanıklı ve hafif bir materyal olan masif titanyumdan üretilmiştir. Böylelikle saatte 2000 km hızla uçarken size uyum sağlayabilir ve bütün sarsıntı ve manevraları algılayabilir. F-16 uçaklarında kullanılan masif titanyum alaşımı bu saati diğer saatlerden 4 kat daha dayanıklı hale getiriyor ve hafifliğiyle yerçekimine adeta meydan okuyor. Çift kilitli kordon sistemi, yansımayı ve çizilmeyi önleyen safir cam ve uçuş hesaplamaları için ayarlanabilen özel fonksiyonlu kadranı ile uçuşlarda sizlere kolaylık sağlıyor.

Özel ince seri saatleri TAF 28F ve TAF 28S zarif bir dokunuşla tasarlandı. Paslanmaz çelikten üretilen bu saatlerde dakikayı ve saniyeyi gösteren kronometre ile ay/gün takvimi bulunuyor.

 

       Quantum  Pilot Saatleri eşsiz tasarımıyla erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı olacak.