Sonbahar Kombini

Rüzgarın ve bulutlu havaların geri geldiği sonbaharda kombin yapmak oldukça zordur. T-shirt giyersin akşam üşürsün ya da kazak alırsın yanına fazla gelir. Ama bu durum doğru renkler ve parçalar seçildiğinde şık olunmasına engel değil. Henüz çok soğuklar gelmemişken bu dönemi en iyi şekilde değerlendirin, biraz yaz biraz kış parçalarınızla  ve tabi ki olmazsa olmaz aksesuarınızla şık olun!

Sonbahar da grilere ve kahve tonlarına sıkça rastalayacağız. Eğer yakın zamanlarda gardolabınızı yenilemeyi planlıyorsanız bu kombinler size ilham verebilir. Her renkle kombinlenebilen gri rengini isterseniz neon renklerle hareketlendirin, isterseniz siyahla kombinleyerek gri asaletini koruyun. Aksesuar olarak da içerisinde hem siyahı hemde gri tonlarını içinde barındıran Burberry marka kol saatini seçtik.

Sonbahar’ın vazgeçilmez renklerinden olan kahve tonlarını kullanmak isterseniz, açık renklerle kombine edebilir ve yine kahve tonlarında ki ister çelik isterseniz deri kayış kol  saatinizle stilinizi hareketlendirebilirsiniz.