Kombin: Bayram Bavulu

2012 Kurban Bayramı tatilini sabırsızlıkla beklerken, birçoğumuz yoğun çalışma temposu sebebiyle bavulunda tam olarak neler olması gerektiği konusunda kararsız. Bizde kolları sıvadık bayram tatilini bavulunuzda çok az sayıda parça bulundurarak geçirmenin yollarını sizler için hazırladık.

Öncelikle deniz kenarında bir yerlere gidecekseniz şortlarınızı ve t-shirtlerinizi yaz bitmeden bol bol giymenizi öneriyorum. Ayakkabılar konusunda ise temel renkleri tercih edip bir dolgu topuklu espadrille dışında rahat sandaletler tercih edebilirsiniz. Bavulunuzda sizi tamamlayacak büyük, dikkat çekici renkli takılar ve gösterişli bir saat bulundurmayı unutmayın.

Tatilde akraba ziyereti için yolculuğa çıkanlar için ise bayram ziyaretlerine uygun bir kombin öneriyoruz. Diz üstü veya diz hizasında bir elbise ile hanım hanımcık olabilirsiniz. Elbisenize uygun renklerde giyeceğiniz bir  topuklu ayakkabı ve uygun bir çantayla da kombininizi tamamlayabilirsiniz. Her kıyafetinizle uyum sağlayacak beyaz deri kayışlı şık bir saat ile hayranlık uyandırabilirsiniz. Serin akşamlar için ise  bavulunuza bir hırka veya şal koymayı ihmal etmeyin.

Bavulunuza mutlaka içinde kendinizi rahat hissettiğiniz bir pantolon koymalısınız. Üzerine ise birkaç çeşit gömlek alarak farklı farklı kombinler yapabilirsiniz. Desenli fularla da kombini zenginleştirebilirsiniz. :)