Haftasonuna Özel Kombin

Haftasonunda acaba ne giysem diye düşünenlere Saatci.com‘dan şık kombin önerileri.

Kışın kendini hafiften hissettirmeye başladığı bu aylarda artık dolaplarımız da ki yazlıkları yavaş yavaş indirip kışlıkları çıkartmanın vakti geldi.

Soğuklarda sıcacık evimizde oturup, güzel film eşliğinde kahvelerimizi yudumlamak her zaman için daha cazip gelmiştir bana. Ama maalesef her zaman böle yapamıyoruz. Bütün hafta çalışıp haftasonu geldiğinde de kendimize aktiviteler bulmaya çalışıyoruz. Arkadaş toplantıları, doğum günleri, aile toplantıları, her ne kadar hava serin de olsa boğazda martılar eşliğinde bir yürüyüş… Peki nasıl giyineceğinize karar verdiniz mi?

Güneşin biraz yüzünü gösterip sonrasında yerini serin, rüzgarlı ve yağmurlu havalara bıraktığı bu günlerde benim tercihim hem şık hemde kalın giyinmek olurdu. Örgü kazaklar, uzun botlar, mevsimlik mont ve de sizi tamamlayacak aksesuarlarla her yere gidilebilir, Fossil marka kol saatiyle de son noktayı koyabilirsiniz.  Sonbaharın birbirinden güzel pastel tonlarını içinde barındıran kahve ve bordo tonları ile sade ve şık görünebilirsiniz.

 

Fossil ES3086