Guess Özel İndirim

Guess Saat 1981 yılında Los Angeles’da kurulmuş ve giyim alanında faaliyet göstermeye başlamış dünyaca ünlü moda markalarından bir tanesidir. 1984 yılında saat üretmeye başladığında birbirinden şık Guess kol saati tasarımları gün yüzüne çıkmıştır.

Guess markası kayışlarda silikon, çelik, seramik,deri gibi birçok alternatif vardır. Bayanlar için üretilmiş saatlerin modelleri ise son derece frapan ve ilgi çekicidir. Kasada kullanılan taş  süslemeler ise ayrı bir şıklık katmaktadır. Eğer ben fazla klasik tasarımlarda hoşlanmam benim saatim farklı olmalı diyorsanız Guess marka kol saatleri tamda size göre.

Bu haftaya özel Guess kampanyasından yararlanmak için indirim köşemizden dilediğiniz saate gözatabilir ve “%30 indirim” indirim fırsatı ile alabilirsiniz. Özellikle 14 Şubat için hala bir hediye alternatifiniz yok ise bu fırsatı kaçırmayın derim. :)

Sadece “1 hafta” sürecek kampanya her pazartesi güncellenmekte  ve farklı bir marka indirime girmektedir. Haftaya pazartesi indirim köşemizde hangi ünlü markanın olduğunu merak ediyor ve fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız bizi takip etmeye devam edin!