Gelin&Damat Saat Seçimi

Hayatınız boyunca hediye olarak alacağınız ve vereceğiniz en anlamlı hediyeleri seçmek üzeresiniz. Genelde düğün hazırlığı sürecinde, seçiminde en çok zorlanılan aksesuarlardan biri de  saat seçimidir.

Öncelikle alacağınız saatin uzun ömürlü olması ve eşinizin hayat tarzına, giyim stiline uygun tarzda seçilmesi en önemli ayrıntıdır. Ayrıca uzun ömürlü olması içinde belli bir kalitenin üzerinde olması gerekir.

Teknik olarak saat kasasının çelik veya komple sertifikalı altın kasa olması tercih edilir. Deri kayış uzun ömürlü olmayacağından tercih genelde metal bilezikli saatlerden yana kullanılsa da, altın saatlerle deri kayış daha uyumlu olur.

Saatin kalitesini belirleyen kriterler şunlardır: kullanılan metaller, camının kalitesi, aksesuar olarak kullanılan taşlar ve üreticinin servis desteği (yani ardında bulunan firmanın gücü) ön plandadır. Servis desteğinin sürekliliği de mutlaka araştırılmalıdır.

Peki okadar çok marka ve teknik özellik arasından kendinize en uygun saati nasıl seçebilirsiniz? Saat seçiminde en büyük yardımcımız  internettir. Her modeli fiyat ve teknik özellikleri bakımından internet üzerinde karşılaştırmak mümkündür.

Saatci.com‘da ki akıllı filtreler sayesinde saat seçimizi en hızlı ve pratik yoldan gerçekleştirebilir ve %100 orjinal ürün garantisiyle sahip alabilirsiniz.

Gelin&Damat Saatleri

 

 

Gelin&Damat Saatleri

 

 

Gelin&Damat Saatleri

 

 

Gelin&Damat Saatleri