Fonksiyonel Tasarımlarıyla Enox Saat

Kol saatleri, günümüzde artık herkesin kullandığı vazgeçilmez bir parça haline gelmiştir. Günlük hayatta olsun , özel bir yemeğe giderken veya şık bir etkinliğe katılacaksak olmazsa olmaz tamamlayıcımız kol saatini takar stilimizi öyle tamamlarız. Özellikle iş adamları için taktıkları kol saati onların kartviziti gibidir. Ne kadar pahalı iyi bir marka olursa okadar göz alıcı olur. Fakat çok para harcamadan da hem kaliteli hem şık bir kol saatine sahip olmak çok da zor değil. Saatci.com’da ki kampanyaları takip edebilir ve ünlü markaların en özel parçalarına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Her hafta devam bir markaya özel indirim köşesinde bu haftada dünyaca ünlü bir saat markası Enox bulunmaktadır. Modern ve fonksiyonel tasarımları ile Enox saatler son zamanların en revaçta olan markası. Enox erkek kol saatleri, klasik ve spor tasarımlara sahipken enox bayan kol saatleri ise daha çok abiye ağırlıklıdır, fakat spor bir tarza sahipseniz hiç üzülmeyin çünkü günlük kullanıma uygun saat modelleri de bulunmaktadır.  Enox saatlerdeki %43′e varan indirim fırsatını yakalamak için hemen Saatci.com‘a tıklayın, bu kampanyayı kaçırmayın!

Sadece “1 hafta” sürecek kampanya her pazartesi güncellenmekte  ve farklı bir marka indirime girmektedir. Haftaya pazartesi indirim köşemizde hangi ünlü markanın olduğunu merak ediyor ve fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız bizi takip etmeye devam edin!

 

Enox EF12097JLGA1

Enox EF12097JLGA1

Enox EC31021MGA31

Enox EC31021MGA31