Brad Pitt Saati | Tag Heuer

Dünya’nın en seksi adamı ünvanına layık görülen  Brad Pitt fiziksel özellikleriyle değil oyunculuğundaki başarısıyla tanınmak istenmiş ve ilerleyen yıllardaki kariyerini de buna göre şekillendirmiş. Günümüzde oyunculuk yapan Brad Pitt  40′a yakın filmde adından söz ettirmiş kimisinde üstün oyunculuk kabiliyeti ile kimisinde de karakterlere can verdiği sesiyle bir çok ödüle de layık görülmüştür. Bizim en beğendiğimiz filmi ise 2008 yapımı “The Curious of Benjamin Button” filmidir.

Kendisini bazen kısa bazen uzun saçlı görmeye alıştığımız ünlü oyuncu, modaya uyan, giyim kuşam bakımından kendine has bir tarz oluşturmuştur. Onda görmeye en alışkın olduğumuz şeylerin başında da gözlük ve büyük bir tutkusu olduğu kol saatleri gelir.

Ünlü marka TAG Heuer‘in marka elçisi olduğu Brad Pitt, markanın tarzına hayranlığını ve modellerini geliştirme fırsatını yakalamış olmaktan mutluluk duyduğunu belirtmişti. Burdan anlıyoruz ki birçok saat koleksiyonu var. Bir saatini anlatmamız gerekirse “Tag Heuer CV2010.BA0794“. Saatin bir resmini aşağıda görüyoruz.

Tag Heuer CV2010.BA0794

Saatin kordonu ve kasası çelikten yapılma ve rengi metalik gridir. Çapı 41 milimetre ve 100 metreye kadar su geçirmezdir. Camı safirden yapılmadır. Kadranı siyahtır ve sayılar çubuklarla gösterilmiştir. Saatin tasarlanışı düzenlenişi çok profesyonel şekilde hazırlanmıştır. Saatin güzelliği herkesi büyülüyor ve sarsıyor. Bu saatin bir resmini daha aşağıda görüyoruz.

Tag Heuer CV2010.BA0794

Bu lüks saatin fiyatına gelecek olursak Saatci.com‘da 8.670.15 TL yerine sadece 5.895.70 TL’dir.  Bu saati orta yaşlılar ve gençler tercih etmektedir. TAG Heuer sizi daha olgun ve sportif gösterecektir.