Bayanlara Özel "Girl Only" Kol Saatleri

Ünlü Fransız markası Girl Only  hedef kitlesini bayanlarla sınırlandırıp oldukça özgür ve çağdaş tasarımlar yapan gözde saat markalardandır. Sadece bayanlara ve genç kızlara özel tasarımlar yapan Girl Only, ilginç kordonları ve kullandıkları renkler herkesin beğenisi kazandı. Günlük olarak kullanabileceğiniz rahat go kol saati modellerinin yanısııra özel günlerinizde ve özel gecelerde kullanabileceğiniz son derece frapan ve şık abiye kol saatleri de go saat kolleksiyonları arasında yer almaktadır. Sizler için seçtiğimiz modeller hemen bir göz atalım ;)

GO 697891

Geniş renk skalasına sahip saat modelleri farklı kasa şekilleri ile son derece cool bir görümüne sahip bu saat modeli genç kızların kullanabileceği bir tarzda. 

Go 696791

 

GO 697541

Go, ürettiği saat modellerine son derece itina eden son derece titiz bir markadır. Kasaların kenarlarına kondurduğu aynı zaman da markanın simgesi olan kelebekler ne kadar da şık duruyor. Girl Only bayan saat günlük kullanabileceğiniz deri kayışlı modelleri ile sizlere büyük rahatlık sağlayacak. Hem kendinize hemde sevdiklerinize  hediye edebileceğiniz özel indirim avantajları ile uygun fiyata saat almanın mutluluğunu tadacaksınız…

GO 697647

Go 694619

Abiyeleriniz ile kullanacağınız çelik kadran ve çelik kasa formundaki Go kol saati modelleri arasından dilediğinizi göz atıp inceleyebileceğiniz gibi akıllı filtreler sayesinde de kriterlerinizi sınırlandırıp daha kolay ve hızlı alışveriş yapabilirsiniz.