Saat Kombin

Saatci.com ile saat trendlerini takip etmek artık çok kolay!

Bu hafta sizlere pastel tonlarının hakim olduğu çok seveceğiniz  şık kombinler hazırladık. Romantik, klasik ve günlük tarzlara uygun oldukça frapan kol saatlerini yazın istediğiniz kıyafetinizle tamamlayabileceksiniz.

Arkadaş toplantılarına giderken giyeceğiniz mavi tonlarındaki elbisenizi, Lacoste  2000437  kırmızı bir kol saati ile kombinleyebilir ve de çok şık olabilirsiniz.

Hafta sonu partiye katılacaksanız giydiğiniz turuncu tonlarındaki  romantik bir esinti taşıyan elbisenizi, Fossil ES3003  rose gold kaplama, kadranı taş detaylı bir kol saat ile tamamlayabilir ve gecede şıklığınızı sergileyebilirsiniz.

Alışverişe çıkarken ve ya sahil gezintisi yaparken giyeceğiniz siyah-beyaz mini elbisenizi,  Tommy Hilfiger TH1781113  kol saati ile kombinleyip, iki renkli kordonu ve rose gold kaplama kadranı ile herkesin beğenisini kazanabilirsiniz.

Akşam yemeğine çıkarken giyeceğiniz krem tonlarındaki etek ve siyah bluzunuz ile çok hoş görünebilir ve DKNY NY8435 kol saati ile de elbisenizi tamamlayabilirsiniz. Kadranındaki ışıltılı taş detayları ile beğeni dolu bakışlar size çevrilecek!

Daha fazla kombin alternatifleri için Saatci.com’da ki kol saati modellerini inceleyebilirsiniz. :)